Denizlide mutlu forum

İletişim : sertmusti@hotmail.com

AnasayfaAramaGiriş yapKayıt Ol

Denizli: Bundan Sonra Transfer Yok

YazarMesaj
Harbikız
Hırslı üye
Hırslı üye
Harbikız

Ruh hali : 8
Doğum tarihi : 19/09/93

Denizli: Bundan Sonra Transfer Yok Empty
MesajKonu: Denizli: Bundan Sonra Transfer Yok   Denizli: Bundan Sonra Transfer Yok I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 9:19 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Teknik Direktörü Mustafa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da Kamp Yaptıkları Otelde Basın Mensupların[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Teknik direktörü Mustafa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da kamp yaptıkları otelde düzenlenen barbekü partisinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Mustafa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], basında çıkan transfer dedikodularının doğru olmadığını belirterek, ''[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'a hiç kimse gelmeyecektir. Bundan sonra yazılacak olanlara da taraftarlarımız itibar etmesin. Bu kadro bizim hedeflerimizi gerçekleştirmemize yeter.'' diye konuştu.
Delgado'nun takıma dönmesiyle ilgili bir soruyu da cevaplayan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], ''Delgado ayın 16'sında [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da olacak. Geldiğinde durumunu değerlendireceğiz. Devam edip etmeyeceği konusunda bilgi vereceğiz.'' dedi.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], Batuhan'ın takımdan ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki sorulara da, ''Bu kararı Batuhan verecek.'' şeklinde cevapladı.
İkinci devre hazırlıklarının programı şekilde sürdüğünü kaydeden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], şöyle devam etti;
''Hazırlıklar programlı şekilde sürüyor. Önümüzdeki hafta oynayacağımız kupa maçı ve yaklaşan ikinci devre hazırlıkları, planladığımız şekilde devam ediyor. Mert Nobre ve Tabata'nın ilk yarıda normal çizgilerine ulaştığını söyleyemeyiz ama ikisi de bu takım için çok önemli oyuncular. Ümit ediyorum ki, ilk yarıdaki görüntülerinden çok farklı olacaklardır. Buna inanıyorum. Ben onlarda umudumu hiç kesmem. İkinci yarı çok farklı mücadele edeceklerine inanıyorum.''
Bir gazetecinin, ''Geçen yıl [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kampına geldiğinizde ligde 6. sıradaydınız ve çok eleştiriliyordunuz. Bu yıl da 5. sırada [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kampına geldiniz. Neler düşünüyorsunuz?'' şeklindeki sorusuna [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], ''Aslında geçen senenin bir adım önündeyiz. Ümit ederim ki lig sonunda da bir adım önde oluruz.'' dediın Sorularını Yanıtladı.
http://www.melekler-diyari15.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası